نتایج جستجو برای عبارت :

بالاخره شاهد یک Pro-Am دیگر خواهیم بود

فوری ، بالاخره شاهد یک Pro-Am دیگر خواهیم بود
با اعلام رسمی فورتنایت ، دومین سری از مسابقات Pro-Am دقیقا یک ماه دیگه در تاریخ 15 June 25 خرداد برگذار میشه
این مسابقه قراره که یک ایونت 2 روزه باشه و طی اون مسابقاتی به صورت Duos برگذار میشه که هر تیم شامل یک پرو پلیر/استریمر و یک سلبریتی خواهد بود
تمامی جوایز و مبالغ جمع شده به خیریه تعلق میگیره!!
سال پیش Ninja به همراه Marshmello تونست در سری اول این مسابقات جذاب اول بشه و مبلغ 1 میلیون دلار رو برای کمک به خیریه کسب
سیل اشک امان‌م نمید‌هد...
از این دور بودن... از این دویدن و نرسیدن...از این انتظار ها که خون آدم را توی شیشه می‌کند...
قرآن را بازش می‌کنم
می‌آید:
وَ نَجَّیْنَاهُ وَأَهْلَهُ مِنَ الْكَرْبِ الْعَظِیمِ...
‌می‌فهمم بالاخره یک روز در این دنیا کرب عظیم ما تمام می‌شود...یک روز شما می‌آیی و خاتمه می‌دهی به دل تنگی ها...یک روز شما می‌آیی و ما بالاخره طعم لبخند واقعیِ از ته دل را می‌فهمیم...
یک روز که خیلی نزدیک است... از رگ گردن هم نزدیک تر...
این وعده ی خ
امروز شاهد عقد دو کبوتر عاشق بودم
دخترخاله ی ما چند سالی بود دل در گرو آقایی داده بود و عاشق شده بود.این آقا هم عاشق دخترخاله ی ما
بعد از چند سال بالاخره به هم رسیدن و امروز اسمشون رفت تو شناسنامه ی هم
ان شالله همه ی دختر پسرهای سایت خانواده برتر ازدواج کنن و همه ی کبوترهای عاشق به هم برسن.الهی آمین.
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
سلام،دوستان گل؛ بالاخره انتظار به سر رسید ما یک ماه زود تر از تاریخی که قول داده بودیم اومدیم.
امروز۹۸/۳/۲ کار خود را شروع می کنیم و از امروز می توانید تبلیغات خود را برای ما ارسال کنید.
نرم افزار ما هم ساخته شده و به زودی از همین وبلاگ منتشر میشود و در ان تعرفه ها گذاشته شده.
پس تبلیغات از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.
تا سر چند وقت شاهد افزایش صعودی ممبر باشید...
یا علے - 'روبیکاممبر'
مدرسه شاهد شهید باهنر در سال 1360 تاسیس شده و در شهرستان میبد در روبروی بانک ملی قرار دارد.این مدرسه سه پایه هفتم، هشتم و نهم را دارا است.مدرسه دارای 4 معاون پرتلاش و خوش اخلاق است.ضمنا مدیریت مدرسه شاهد شهید باهنر را جناب آقای سقاچی بر عهده دارد.
واقعا فکر می‌کردم وقتی بالاخره بتونم بعد از این همه وقت لپ‌تاپ بخرم، تو کانالم درموردش می‌نویسم، ولی بازم نشد. خب بالاخره لپ‌تاپ محبوبمو خریدم! یکشنبه می‌رسه دستم... به امید این که کتاب‌های بیشتر و بهتری برای ترجمه بهم سپرده بشه و با همین لپ‌تاپ کاراشونو پیش ببرم.
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
مصاحبه دانشگاه شاهد    
سایتی در مورد مصاحبه
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
ثبت نام دانشگاه شاهد    
زمان مصاحبه شاهد
شرایط مصاحبه دانشگاه شاهد
سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد
سایتی در مورد ثبت نام
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
سایتی در مورد زمان ثبت نام
سایت ثبت نام دانشگاه شاهد 
نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد
اطلا
خیلی از اولیا مدارس شاهد رو زیر مجموعه مدارس دولتی می دونن که با شرایط خاص پذیرش دانش آموز رو انجام میده و هزینه ای بابت تحصیل دانش آموزا نمی گیره . اما برای تحصیل تو مدرسه شاهد باید شهریه پرداخت کنیم . اولیا و دانش آموزا قبل از ثبت نام باید از شهریه ثبت نام مدرسه شاهد مطلع باشن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/310/شهریه-مدارس-شاهد.html
بالاخره بیدار شدم. بیدارم کردی. میدونی، درست قبل این خواب زمستونی سرد به خودم، به این دنیا قول داده بودم که بالاخره یه شب از این خواب  بیدار می‌شم. که یه شب دوباره ماه کامل میشه توی آسمون تاریک و پر از دل‌تنگی زندگیم. و اون شب سر رسید.
ادامه مطلب
ورود مستقیم به سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99
از پرتکرارترین سوالاتی که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام مدارس پایه هفتم شاهد 98-99 از مشاوران درخت دانش پرسیده اند از نحوه ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد saja بوده است و اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در سامانه سجا به چه صورت است در ادامه مقاله هر آنچه در مورد سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 باید داوطلبان بدانند را توضیح داده ایم که لینک ورود مستقیم را در زیر قرار داده ایم که با اطلاعات بالا وارد سای
بالاخره با مقابله با تموم انرژی منفی های دیگران و مشکلات دوری من تونستم برم دانشگاه..اونم چه رشته ای..ادبیات..بجای ادبیات میشه گفت:فرهنگ،آرامش،ادب،عشق،عشق و عشق...من عاشقشم..الان دو ماه و بیست روز میگذره و من هر روز عاشق تر میشم..درسا برام سخت نیست و چقد خوبه که دنبال علاقت بری..بعد چهار سال..❤
این صندلی راک ها هست؟
من عااااشقشووووونم
چند روز پیش به پسرجان گفتم اگر یک روز به آخر عمرم مونده باشه بالاخره یکی از اینا میخرم و حالشو میبرم
دیروز که از سر کار برگشتم 
همسر و پسر منو بردند سمت اتاق پسرجان با چشمای بسته
و وقتی چشامو باز کردم ی دونه خوشگلش اونجا منتظرم بود :)
بالاخره به یکی از آرزوهای مهم زندگیم رسیدم :)))
خیلیییی باحاله 
بعد از دو هفته بالاخره اینترنت وصل شد ... 
چقدر این دو هفته بهمون سخت گذشت 
ب خصوص فری لنسرها ...
وضعیت بدی رو تجربه کردیم 
امیدوارم که از این روزها تجربه گرفته باشیم 
تا بتونیم مقاوم تر باشیم 

امیدوارم زندگی واستون به بهترین شکل پیش بره ♥ 

سلام .
بالاخره تموم شد. اولین مرحله جدی زندگیم تموم شد .
 این تموم شد واسه کنکور فنی نظام جدید هست که میگم به خوبی تموم شد و توی دانشگاه ارم شیراز برگزار شد و ایشالا نتیجه خوبی هم داره.
و یه عذر خواهی میکنم برای اینکه این مدت نبودم . با عرض پوزش.در خدمت تون هستم ممنون میشم همراهی کنید .
بعد از اونهمه آبغوره گرفتن بالاخره کمی خوابم میبره.
بیدار میشم و اینطرف و اونطرف را نگاه میکنم که ببینم کجا هستم و چه وقت از روزه .
شب و روزم را قاطی کردم .
حسابی گرسنه ام . نه صبحانه خوردم و نه ناهار .خب راستش چیزی نبود که بتونم بخورم !
به نقطه ای از زندگی رسیدم که اگر خودم واسه خودم کاری نکنم هیچ خبری از چیزی نخواهد بود !
بالاخره انتظار به سر رسید . دیگه حوصله ی نق و گریه ندارم . راستش حالشم ندارم . دگمه ی pause را میزنم تا بعد ...
حس میکنم حالم بهتره . ن
بالاخره بدترین مربی تاریخ فوتبال ایران رفت. یک مربی صد در صد دفاعی!!! هیچ وقت جلوی هیچ تیم بزرگی نتونست با افتخار بازی کنه. فقط و فقط دفاع محض. امیدوارم تیم رو بدن دست برانکو تا یه سر و سامانی به این کشتی به گل نشسته کی روش بده. قبلا اینجا در مورد مقایسه کیروش و برانکو نوشته بودم.
باورم نمی‌شود. از زمانی که به یاد دارم همیشه تنها کاری که می‌دانستم قرار است انجام دهم درس خواندن بود. ۱۲ سال مدرسه و ۶ سال دانشگاه بالاخره تمام شد، البته با اغماض. هنوز قول آخر و پایان‌نامه مانده.
قسمت سخت ماجرا اینجاست که بعد از این نمی‌دانم قرار است چه بکنم. بعد از این تصمیم با من است و من هم که آدم فرار کردن از تصمیم‌های بزرگ
پ.ن: انتخاب عنوان را هم باید به چالش ها اضافه کنم
چشمام بالاخره همراه با اسمون بارونی رشت بارید...
خیلی وقت بود توی گلوم یه بغض سنگین گیر کرده بود 
نمی ترکید و هی بزرگتر میشد و به قلبم فشار میاورد ...
ترکید...بالاخره ترکید...
دوست ندارم اشکم بند بیاد...
دوست دارم همین طور ادامه پیدا کنه تا همه چی رو بشوره ببره.
...
+وقتی دلم میگیره صدای گیتارم خیلی دلنواز میشه برام...
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
"فرقة بالسیوفِ وفرقة بالرماحِ وفرقة بالحجارهِ وفرقة بالخَشَبِ والعصا..."
پر شده دامن همه با سنگمی زند هر کسی به آقا سنگ"همه کج می روند" حتی سنگمی خورد بر عزیز زهرا، سنگقتلگه شد ز سنگ مالامالآه... زهراست شاهد گودالناگهان تکیه داد بر نیزهیک حرامی زدش به سرنیزهریختند آه... آنقدر نیزهدفن شد جسم شاه در نیزهنیزه ها می رسند در جنجالآه... زهراست شاهد گودالنیتِ قربِ پیرها با چوباستخاره بگیرها با چوبضربه های حقیرها با چوبخُرد شد چوبِ تیرها با چوبتشنه
داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه شاهد را دارند در وهله اول باید لیست رشته های دانشگاه شاهد را بررسی نمایند . دانشگاه شاهد در 4 گروه آزمایشی ریاضی ، انسانی ، تجربی و هنر پذیرش دانجو دارد که هر داوطلب با توجه به گروه آزمایشی امتحانی خود باید لیست رشته های تجربی دانشگاه شاهد ، لیست رشته های انسانی دانشگاه شاهد ، لیست رشته های ریاضی دانشگاه شاهد را دریافت نماید که البته سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور دسترسی هر 4 گروه آزمایشی امتحانی ،
شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 استان تهران شامل سه مقطع می باشد که برای هر کدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر که به عبارتی شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند که برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینکه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید که:
اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه کسانی است؟
اولویت ثبت نام
شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 استان تهران شامل سه مقطع می باشد که برای هر کدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر که به عبارتی شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند که برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینکه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید که:
اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه کسانی است؟
اولویت ثبت نام
سلام،دوستان گل؛ بالاخره انتظار به سر رسید ما یک ماه زود تر از تاریخی که قول داده بودیم اومدیم.
امروز۹۸/۳/۲ کار خود را شروع می کنیم و از امروز می توانید تبلیغات خود را برای ما ارسال کنید.
نرم افزار ما هم ساخته شده و به زودی از همین وبلاگ منتشر میشود و در ان تعرفه ها گذاشته شده.
پس تبلیغات از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.
تا سر چند وقت شاهد افزایش صعودی ممبر باشید...
یا علے - 'روبیکاممبر'
بالاخره بعد از مدتها رنگ سبز در شاخص کل، روز شنبه شاهد افت حدود 6000 واحدی در شاخص کل بودیم که دلایل آن را در متن افتتاحیه همان روز گفته بودم. بخشنامه های شبانه مدیران سازمان بورس که همه در جهت توقف رشد بازار بود، باعث بی اعتمادی و احتیاط توسط فعالان بازار شده است. از سوی دیگر، عرضه اولیه های آبشاری نیز باعث شده تا مقداری از نقدینگی را جذب خود کند. در همین راستا، روز چهارشنبه نیز شاهد 2 عرضه اولیه خواهیم بود. از موارد بالا که بگذریم، در بازارهای
داوطلبانی که هدفشان از ثبت نام کنکور 99 ، تحصیل در دانشگاه شاهد است باید قبل از هر چیزی شرایط پذیرش دانشگاه شاهد ۹۹ را بررسی نمایند . نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد ، تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور است و داوطلبان باید در زمان ثبت نام در دانشگاه شاهد که همان زمان ثبت نام کنکور است به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور راهنمایی داوطلبان کلیه ی جزئیات مربوط به ثبت نام دانشگاه شاهد را در مقاله ای در اختیار متقاضیان ق
بهم نخندید ولی بالاخره فردا میخوام برم سراغ اداره ثبت شرکتها
یعنی همه اون انتخاب اسم و ... قبل ازهرگونه اقدام لازم بود
جو گیر شده بودم :دی
و خبر خوب این که امروز بالاخره بعد از ماهها انتظار حق الزحمه طرح پژوهشی ام واریز شد (حالا انگار چقدر هست)
و مهمترین امتیازش همینه که فردا که برم پیگیر بشم احتمالا باید برای ده تا جا فیش واریز کنم
و حداقل خیالم راحته که ی مبلغی تو حسابم هست برای این کارها
نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 98
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 دوره دوم متوسطه یا اول دبیرستان به این صورت می باشد که مرحل به ترتیب:
ورود به سایت سجا به نشانی student.saja.medu.ir و ورود به قسمت دانش آموزان
واردن کردن کد ملی و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز پایه دهم
واردن کردن مشخصات دانش آموز و محل سکونت
انتخاب مدرسه (مهم)
واردن کردن امتیاز بندی و سهمیه ها مدارس شاهد برای پایه دهم (مهم)
واردن کردن معدل دانش آموز و ضربدر 15
آه
باورم نمیشه..
من اینجا، حرم حضرت علی..
چه سناریویی باید طی می شد که من بالاخره برسم به دیدار پدر...
چقدر حال و هوای اینجا خوبه
دلم نمیخواد برم.دلم میخواد تا ابد همین گوشه ی خنکی که پیدا کردم بشینم و خیره بشم به ایوان طلا...
تا به حال انقدر احساس خوب نداشتم.هرچند اوضاع اصلا خوب نیست اما اینجا همونقدر حس خوب داره که آغوش گرم پدر...
کاش مجبور نبودم تا چند دقیقه دیگه برم...
کاش همین جا می مردم :) ..

نجف اشرف-حرم علی ابن ابی طالب-ساعت 12 ظهر ...
هر ساله خیلی از اولیا علاقمندن که فرزندشون رو تو مدرسه شاهد ثبت نام کنن اما به خاطر شرایط قدیمی ثبت نام این مدارس ( که الان خیلی از  این شرایط تغییر کرده ) ثبت نام  رو انجام نمیدن .  تو این مقاله راجع به مدارس شاهد ، زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام  مدرسه شاهد برای دانش آموزا و اولیایی که متقاضیه ثبت نام تو این مدارس هستند توضیح دادیم .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/304/ثبت-نام-مدارس-شاهد.html
سایت ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد 98-99
سامانه سجا یا همان سامانه ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد 98-99 از بهار 94 جهت یکپارچه سازی تمامی فعالیت ها و ثبت نام های مدارس شاهد و ایثارگران کشور راه اندازی شده است که تمامی فعالیت های مربوط به مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد 98-99، برگزاری کلاس های جبرانیو تقویتی، گزارشگیری و... از طریق سامانه شاهد سجا انجام خواهد شد.
نگاه کامل سامانه saja.medu.ir ثبت نام مدارس شاهد
سامانه جامع ا
خب الان نزدیک به یک ساله که اینستاگرام و توییترم و پاک کردم و عملا یکسال از همه عالم و آدم دور بودم.میدونین واقعیتش این خونه موندنا و نزدیک به یکسال ننوشتن و خونده نشدن بالاخره یه جایی خفت میکنه و دیگه نمیتونی تحمل کنی .بالاخره حرفای توی دلت که نزدیک به یکسال تلمبارشون کردی سرباز میکنن و اونوقته که دیگه نمیشه کاریش کرد.
اونوقته که دیگه به خودت میگی دیگه بسه.
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای دانش آموزان شاهد به صورت تک مرحله خواهد بود یعنی ثبت نام این دانش آموزان پس از ثبت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir قطعی خواهد بود و این دانش آموزان پس از دریافت نمونه برگه ثبت نام مدارس شاهد 98-99 و تکمیل آن از طریق سامانه می بایست در موعد مقرر به مدرسه مورد نظر مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند ، لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت موجود در این مدارس ثبت نام فقط مختص فرزندان شاهد و ایثارگر نخواهد
مدیریت محترم دبیرستان شاهد کهنوج کرمان نرم افزار سال جدید مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانهحجم: 5.38 مگابایتتوضیحات: دبیرستان شاهد کهنوج کرمان 
آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان هر چند کاری بزرگ است ، ولی وظیفه ملی و شرعی حکم می کند که در هر صورت کاری در این خصوص باید انجام گیرد.بزودی به نام خداوند منان،شاهد تلاشی هر چند کوچک در امر آموزش فارسی رادراین وبلاگ شاهد خواهید بود.
روش پذیرش دانشگاه شاهد به صورت متمرکز با شرایط خاص است به این نحو که داوطلبانی که دارای شرایط تحصیل در این دانشگاه باشند به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت می شوند . سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۹ به دو صورت ارائه می شود شفاهی و کتبی و داوطلبانی که برای این مصاحبه دعوت می شوند باید در زمان مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ سر جلسه حاضر باشند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان نحوه مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ را در مق
ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل چه کسانی نمی شود؟
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شامل تمامی دانش آموزانی که در پایه اول هر مقطع متقاضی باشند می شود این بدان معنی است که ثبت نام مدرسه شاهد 98 به صورت اینترنتی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا شامل دانش آموزانی که میان پایه باشند نخواهد شد.
به عنوان مثال: دانش آموزانی که مقاطع میان پایه شاهد هستند مانند پایه هفتم به هشتم یا پایه هشتم به نهم و همچنین پایه های ابتدایی شاهد به غیر از پایه اول بستگی به این دارد که سا
ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل چه کسانی نمی شود؟
ثبت نام مدارس شاهد 98-99 شامل تمامی دانش آموزانی که در پایه اول هر مقطع متقاضی باشند می شود این بدان معنی است که ثبت نام مدرسه شاهد 98 به صورت اینترنتی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا شامل دانش آموزانی که میان پایه باشند نخواهد شد.
به عنوان مثال: دانش آموزانی که مقاطع میان پایه شاهد هستند مانند پایه هفتم به هشتم یا پایه هشتم به نهم و همچنین پایه های ابتدایی شاهد به غیر از پایه اول بستگی به این دارد که سا
بالاخره بعد چند ساعت پر خوابی بیدار شدم. بیرون رفتنم با دوستام کنسل شد چون دوستم باید میرفت جایی که براش پیش اومده بود. احتمالا به رسم قدیمم پاشم اتاقو جمع کنم مغزمم مرتب بشه بعدش بشینم به کار کردن. هرچند که تو اتاق کار نمیکنم ولی خب این کار کمک میکنه اروم تر شم. همین هیچ حرف دیگه ای ندارم. و راستش ناراحتم نیستم که این همه خوابیدم. انگار لازم بود. که شاید بعدش حالم خوب بشه. خیلی خنثی ام الان. هیچ حسی ندارم. هیچی
هروقت باران بیاید، بالاخره بند خواهد آمد. هروقت ضربه می‌خورید
 بالاخره خوب می‌شوید. بعد از تاریکی همیشه روشنایی ست.
 هر روز صبح طلوع خورشید می‌خواهد همین را بگوید اما شما یادتان می ‌رود و درعوض فکر می ‌کنید که شب همیشه باقی میماند.
اما اینطور نیست. هیچ ‌چیز همیشگی نیست. پس اگر اوضاع زندگی خوب است از آن لذت ببرید چون همیشگی نیست.
 اگر اوضاع بد است، نگران نباشید چون این شرایط هم همیشه نمی ‌ماند.
لحظه شماری کردم تا آخر هفته تموم شد و بالاخره تونستم زنگ بزنم و اجازه دیدنت رو بگیرم 
هرچند
که به این راحتی ها نبود ... شایدم بود ولی چون لحظه ها برای من به کند
ترین نحوی که می‌شد میگذشت اون سه روز برام خیلی زجر اور بودن تا بالاخره
مجوز صادر شد 
با دلی پریشون و زجر کشیده زنگ زدم تا وقت ملاقات رو بگیرم ولی گفتن اولین نوبتی که میتونن بدن برای ۱۶ روز بعد بود ...
چیکار میتونستم کنم ؟ چه کاری از دستم برمیومد جز پذیرفتن ؟ 
و باز شمردن ثانیه ها شروع شد
www.student.saja.medu.ir سایت نتایج ثبت نام مدارس شاهد
اعلام نتایج مدارس شاهد پایه دهم از 25 تیر ماه به بعد در saja.medu.ir سایت منتشر خواهد شد سوال بیشتر دانش آموزان از مشاوران ما این است که چگونه نتایج رو مشاهده کنیم و سایت مشاهده نتایج در سایت سجا کدام قسمت می باشد.
توصیه می شود: برای اطلاع از نحوه مشاهده نتایج مدارس شاهد، مدارک لازم ثبت نام، روش قبولی لیست های ذخیره ردیف ها، اعتراض به نمره و قبولی و ... می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون
بالاخره اولین ارز دیجیتال یا ارز رمزنگاری شده یا به اختصار رمزارز ملی پا به عرصه وجود نهاد. این کار با همکاری چهار بانک کشور انجام شده است و بدین ترتیب اولین ارز دیجیتال ایرانی را شاهد خواهیم بود. نام این ارز پیمان است و توسط شرکت ققنوس ارائه گشته است.
ادامه مطلب
هنوز هم باد که می‌وزد،قلب تپه های نبعه و الله اکبر درد میگیرد از جا به جایی ترکش ها و پوکه ها،رمل ها روضه‌ی فراق میخوانند؛پناه ما به این زمین از یکی بودن دردمان است؛درد فراق و درد جابه‌جایی ترکش‌هایش؛قلب جفتمان گرفته و تیر میکشد،این زمین شاهد است.
تصویر متن +
سلام به عزیزان دلم
طاعات و عبادات تون قبول و حال همه تون ان شاء الله که خوب باشه. کاربری هستم که تا حالا پست های پر بحثی را ازم شاهد بودید اما اسم مشخصی برای خودم انتخاب نمی کنم هیچ وقت. بگذریم و برم سر اصل مطلب.
من اخیراً به موضوعی فکر می‌کردم و نتیجه ش برای خودم جالب بود. اینکه به طور کلی دور از امکانه پسرها و دخترها بدون داشتن دلبستگی یا حتی دلبستگی های معمولی قبلی ازدواج کنن! برای این حرفم دلیل دارم‌. ببینید کسانی که راه دوستی را پیش گرفتن و
بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره موعد مقرر از راه رسیدن فصل نخست سال پنجم Rainbow Six Siege مشخص شد؛ بعد از آنکه با مسیر سال پنجم و تمام مشخصات و ویژگی‌های تازه این قسمت آشنا شدیم، بالاخره یوبیسافت تاریخ و ساعت دقیق انتشار این بسته گسترش‌دهنده را اعلام کرد.
ادامه مطلب
شرایط ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98-99
در ثبت نام مدارس شاهد هدف بیشتر دانش آموزان خانواده های شاهد، ایثارگران و آزادگان هستند اما دانش آموزان عادی، فرهنگیان، دانش آموزان تیزهوش، حافظ قرآن کریم نیز در صورت ظرفیت خالی در مدرسه شاهد و شرایط ثبت نام در مدرسه شاهد می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند در این بخش به تشریح شرط ورود عمومی و اختصاصی شرایط ثبت نام مدارس شاهد اصفهان 98 خواهیم پرداخت:
شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 98-99
دارا بودن صلاحیت های
ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 98 شامل چه کسانی می شود؟
دانش آموزانی در ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه می توانند شرکت نمایند که شرایط عمومی وعلمی در ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره اول 98-99 را داشته باشند و اولویت پذیرش با دانش آموزانی است که دارای امتیاز بالایی هستند و در صورتی که ظرفیت مدرسه پر نشود از دانش آموزان دیگر غیر شاهد ثبت نام به عمل خواهد آمد.
ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه 98
با توجه به اینکه ثبت نام مدارس شاهد دوره اول م
در طول این سال ها  وقتی مامان بعد از نبرد یک تنه با کار خانه کم می آورد و در رخت خواب می افتاد و ما هم گیج و سرگردان دنبال زودپز و هاون و ادویه و گوشت خورشتی و سبزی سوپ و آش و... می گشتیم و هر ثانیه دعا می کردیم مامان زودتر خوب شود تا از این اوضاع داغان و شلم شوربا نجات پیدا کنیم.دقیقا همان لحظه ها با هم تصمیم می گرفتیم که از این به بعد هر کدام گوشه ی کاری را بگیریم تا به آن اوضاع نیفتیم.دو سه روز اول خوب پیش می رفت و بعد دوباره و دوباره  از زیر کار در
سال پیش این موقع‌ها چه آرزوها که در سر می‌پروراندم و دریغ و حسرت که از تکاپو در مرزهای علم رسیده‌ام به دوره‌گردی و فروشندگی! از کار در پروژه‌های بزرگ نفتی رسیده‌ام به ویزیتوری آبکی!افق‌های روشن و آینده‌ی درخشان و از تو حرکت از من برکت و مزد تلاش و این حرفها هم یک مشت شایعه است.
این سال‌ها هرچه کردم خودم را اینطور توجیه کردم که این هم بالاخره یک‌جور تجربه است! یا اینکه مثلاً بالاخره باید از یک‌جایی شروع کرد! کاش می‌دانستم آخر تا کی...
امروز ۲۵ شهریور ۹۸
ساعت یک بامداد
جیییییییییییییییییییغ 
مامان:یا خدا مهسا حالت خوبه
بابا: مهسا مهساااااااا 
یک دفعه در اتاقم با شدت باز شد و با چهره ترسیده و رنگ پریده پدر و مادرم مواجه شدم در حالی که قهقه میزنم بغلشون میکنم 
وای مامان بالاخره شد بابا یادته میگفتی نمیشه بیخیالش شو میگفتی این سماجتت بی فایده هست دیدین از پسش بر اومدم، دیدین تونستم
بالاخره به ارزوم رسیدم همونی که میخواستم شد ، خدا جواب این چند سال تلاشمو داد
نیلوفر جونم ،ال
سامانه سجا.
ورود به سامانه سجا 98 یکی از پرتکرارترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 می باشد که نمیدانند سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98 چه نام دارد و نحوه ورود به سایت چگونه است؟ لینک مستقیم ورود کدام است ؟ آیا چه امتیازی دارند و اولویت ثبت نام با چه دانش آموزانی است؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 به چه صورتی است؟ و ... ما در این مقاله کامل سوالات این دانش آموزان را پاسخ خواهیم داد و شما می توانید با ورود به لینک ورود در ادامه مقال
سامانه نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98-99
خبر فوری ( 24 تیر ماه 98): سامانه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا امروز دوشنبه ادامه خواهد داشت و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد دوره متوسطه دوم نیز از تاریخ 25 تیر ماه به بعد می باشد، برای مشاهده می توانید بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.
دانش آموزان می توانند برای مشاهده اعلام نتایج خود ، مدارک لازم ثبت نام حضوری، اطلاع از ردیف ذخیره و .. با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت تماس حا
سامانه نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98-99
خبر فوری ( 24 تیر ماه 98): سامانه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم تا امروز دوشنبه ادامه خواهد داشت و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد دوره متوسطه دوم نیز از تاریخ 25 تیر ماه به بعد می باشد، برای مشاهده می توانید بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.
دانش آموزان می توانند برای مشاهده اعلام نتایج خود ، مدارک لازم ثبت نام حضوری، اطلاع از ردیف ذخیره و .. با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت تماس حا
داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دانشگاه شاهد را دارند باید رشته محل های دلخواه خود را در فرم اینترنتی انتخاب رشته کنکور سراسری وارد کنند . احتمالا زمان انتخاب رشته دانشگاه شاهد ۹۹ دهه دوم مرداد ماه باشد که البته سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور رفاه حال داوطلبان شرایط انتخاب رشته دانشگاه شاهد را در مقاله ای ارائه داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید : 

www.heyvagroup.com/shownews/4324/انتخاب-رشته-دانشگاه-شاهد.html

2 مرحله ای شدن نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98
زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98 در پایه های مختلف با همدیگر متفاوت است که در ادامه زمان اعلام نتیجه در پایه های مختلف مدارس شاهد را ارائه خواهیم داد اما اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98-99 شامل 2 مرحله اصلی هست
اعلام نتایج ثبت نام اولیه مدارس شاهد از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98
اعلام نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد 98
داوطلبان محترم جهت مشاهد نتایج مدارس شاهد 98، اقدامات پس از اعلام نتایج پایه ه
زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 هیچ تفاوتی با سایر شهرهای کشور ندارد و تمامی مقاطع بر اساس زمانبندی خود که در زیر آورده ایم به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد:
نکته مهم: امسال با توجه به جاری شدن سیل و تغییر در زمان برگزاری ثبت نام ها و آزمون ها احتمال این وجود دارد که زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 نیز تغییر کند.
زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران 98-99
مدارس ابتدایی شاهد اولین مدارس شاهدی می باشند که پیش ثبت نا
زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 هیچ تفاوتی با سایر شهرهای کشور ندارد و تمامی مقاطع بر اساس زمانبندی خود که در زیر آورده ایم به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد:
نکته مهم: امسال با توجه به جاری شدن سیل و تغییر در زمان برگزاری ثبت نام ها و آزمون ها احتمال این وجود دارد که زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 نیز تغییر کند.
زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران 98-99
مدارس ابتدایی شاهد اولین مدارس شاهدی می باشند که پیش ثبت نا

شلوغی خیابون و آفتاب مرداد ماه کلافه اش کرده بود؛
خیلی وقت بود از خونه نزده بود بیرون؛
خیابون ها و آدمها براش غریبه بودند؛
خوشحال نبود ناراحت هم نبود یه احساس مسخره و کسل آور همه وجودش رو گرفته بود؛
بالاخره به ساختمون مورد نظر رسید از پله ها بالا رفت  و نشست تو نوبت؛
مثل همیشه بارم کلی هم صحبت پیدا کرد؛
از دختربچه سه ساله بانمک گرفته تا پیرمرد شصت ساله؛
همه باهاش حرف می زدند و اونم خوب گوش میداد.کارش تو ساختمون یه کم طول کشید ولی بالاخره تمو
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 به چه صورتی می باشد؟
نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پایه های دیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت:
انتخاب رشته در پایه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
درج سهمیه دانش آموزان ممتاز (معدل *15) و امتیاز حداکثری 300
اضافه شدن امتیازهای جدید 98
و ..
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد 98 به صورت رایگان، مشاوره و درج تمامی سهمیه ها، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته ها، ار
هوووراااا بالاخره  بخش دومم تموم شذ این  فصل رو یه خورده تند خوندم یعنی تا آخر کتاب تصمیم دارم تند بخونم. فردا تمومش میکنم بالاخره و خدایی نشستم پاش چیزی که این چند وقته اصلا نداشتم. زبانم خوندم دیگه بقیه کارام مونده که الان برم حموم بعدش اگه وقت شذ چون پسر دایی بابام دعوتمون کرد خونشون یهویی شد نمیدونم چرا. اهان برای این که اون شب که رفتیم خونه دایی بابام اینا نبودن واسه همین بود. بگذریم خبر دست اول دیگه ای ندارم و همچنانم نمیتونم عکس بذارم
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 به چه صورتی می باشد؟
نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پایه های دیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت:
انتخاب رشته در پایه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
درج سهمیه دانش آموزان ممتاز (معدل *15) و امتیاز حداکثری 300
اضافه شدن امتیازهای جدید 98
و ..
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد 98 به صورت رایگان، مشاوره و درج تمامی سهمیه ها، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته ها، ار
زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 مشخص شد
همزمان با شروع ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای پایه های مختلف دفترچه ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 بر روی سایت سجا قرار خواهد گرفت بر همین اساس زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد 98 در پایه های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به شرح زیر است:
زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی 98 از اول خرداد 98
زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی 98 یا دوره اول متوسطه از اول تیر ماه 98
بالاخره اون قالبی رو که می خواستم درست کردم. :) دو روز وقتم رو برای ساختن قالب مخصوص خودم گذاشتم تا این که بالاخره امروز قالبی رو درست کردم که باب دلم هست. :)
به نظرتون چطوره؟متن ها رو خوب و واضح نشون می ده؟؟؟؟؟؟؟
ستاره های صفحه ی زمینه قالب باید چشمک بزنن.چشمک می زنن؟؟؟؟؟؟؟
آغاز ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 از فردا 4 تیر ماه
ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم 98 یا همان (پایه نهم به دهم) از سه شنبه 4 تیر ماه شروع خواهد شد و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98-99 پایه دهم این دوره با تمام مقاطع و حتی میان پایه ای ها متفاوت می باشد چون معدل و سوابق تحصیلی دانش آموز تاثیر زیادی در قبولی و انتخاب اولویت خواهد داشت.
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد پایه نهم به دهم در سایت سجا، انتخاب اولویت بندی بر اساس
ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوره دوم 98 یا همان (پایه نهم به دهم) از سه شنبه 4 تیر ماه شروع خواهد شد و پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98-99 پایه دهم این دوره با تمام مقاطع و حتی میان پایه ای ها متفاوت می باشد چون معدل و سوابق تحصیلی دانش آموز تاثیر زیادی در قبولی و انتخاب اولویت خواهد داشت.
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدرسه شاهد پایه نهم به دهم در سایت سجا، انتخاب اولویت بندی بر اساس
توی پست نکاتی در باب دوره کاراموزی قرار شد یه پست هم در مورد مصاحبه های استخدامی بزارم و چند تا از نکات مهمی که باید توی مصاحبه های استخدامی رعایت کنیمو بگم.بالاخره وقتش شد و این پست رو هم نوشتم البته چون یه کمی کار داشتم نوشتنش یه کمی طول کشید ولی بالاخره منتشر شد :/
ادامه مطلب
سامانه سجا.
ورود به سامانه سجا 98 یکی از پرتکرارترین سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 می باشد که نمیدانند سامانه ثبت نام مدارس شاهد 98 چه نام دارد و نحوه ورود به سایت چگونه است؟ لینک مستقیم ورود کدام است ؟ آیا چه امتیازی دارند و اولویت ثبت نام با چه دانش آموزانی است؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 به چه صورتی است؟ و ... ما در این مقاله کامل سوالات این دانش آموزان را پاسخ خواهیم داد و شما می توانید با ورود به لینک ورود در ادامه مقال
زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 کی است؟
با توجه به اینکه نمرات کسب شده دانش آموز جهت احراز شرایط علمی در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای ورود به پایه هفتم مهم است لذا زمان پیش ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد پس از پایان امتحانات خرداد شروع خواهد شد و زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 از اول تیر ماه آغاز خواهد شد.
مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تا چه تاریخی می باشد؟
مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه 98-99 به مدت دو هف
اگر کار اشتباهی کردی،قبل از اینکه از یه جای دیگه گندش در بیاد،خودت موضوع رو روشن کن.
آره،تبعات داره،اونم خیلی،اما لااقل با خودت میگی:خودم گفتم.
حقیقت تلخه،اگر خودت حقیقت اشتباهت رو بگی سخته،تبعات اشتباهاتت خیلی خیلی سخت تره،اما لااقل تقاص کاراتو دادی،درس گرفتی و تنبیه شدی.
بالاخره حقیقت روشن میشه،غیر ممکنه نشه،حداقل اگر خودت روشنش کنی،برای خودت راحت تره.برای وجدانت.
سعی نکن از حقیقت فرار کنی،تقاص حقیقت رو،بالاخره،یه روزی،همه میدن،مط
اگه خودتو دوست داشته باشی با کسی روبرو میشی که عاشقته و دوست داره
من با خودم روبرو شدم اون آدم خودم بود در شکلی دیگر در شکل یک مرد که به من حس خوب میداد دوستم داشت 
وقتی اینجور دوستیها تموم میشه ما باید همچنانبه دوست داشتن خودمون ادامه بدیم چون همه ما دوست داشتنی هستیم وقتی ینفر پیدا میشه که میتونه دوستمون داشته باشه یعنی ما دوست داشتنی هستیم ولی خب همه آدمها کنار ما همسفر های ما هستند بالاخره یجایی مسیرمون از هم جدا میشه در کنار هم رشد میکنی
سامسونگ بالاخره بعد از گذشت چند ماه، سکوت خود را در مورد گوشی تاشو گلکسی فولد
شکست. این گوشی بعد از اینکه با مشکلات متعددی مواجه شد، تاریخ عرضه آن به
تعویق افتاد تا سامسونگ بتواند مشکلات موردنظر را حل و فصل کنید. حالا
بالاخره این شرکت اعلام کرده که گوشی مذکور در ماه سپتامبر روانه‌ی بازار
می‌شود. این شرکت همچنین تغییرات اعمال شده بر روی این گوشی را هم اعلام
کرده است.
ادامه مطلب
شهادت فرعے داراے احڪام ذیل است:
1-استفادہ از شهادت بر شهادت، در صورتے است ڪہ حضور شاهد اصلے، متعذر (غیرممڪن) یا متعسر (سخت) باشد.
2-استفادہ از شهادت بر شهادت، فقط در امور حق الناسے ممڪن است، نہ در امور حق اللهے، مانند حد شرب خمر.
3-استفادہ از شهادت بر شهادت، هم در امور جزایے امڪان پذیر است و هم در امور مدنے، چہ مالے و چہ غیر مالے.
4-اگر یڪے از شهود اصلے نتواند در دادگاہ حاضر شود، مے توان شهادت او را با شهود فرعے اثبات ڪرد. همچنین است، اگر هر دو نفر شا
دیروز بورس تهران با ثبت رکورد جدید در حجم و ارزش معاملات و همچنین رشد حدود 20000 واحدی در شاحص کل، به کار خود پایان داد. دیروز از حیث ورود نقدینگی نیز شاهد رکورد جدیدی بودیم. این موضوع باعث شد تا دوباره مدیران سازمان بورس به تکاپو بیوفتند تا مجددا ترمز بورس را بکشند! در همین راستا، دیروز شاهد چند بخشنامه از سوی سازمان بورس بودیم که به نوعی، بازدارنده در ادامه روند بازار خواهد بود. کاهش اعتبار مشتریان، یکی از این قوانین بود که از هفته بعد اجرایی

بالاخره مستند بیگانه های آشنا بعد از 8 ماه تلاش و پیگیری، امشب بعد خبر شبانگاهی ساعت 22 از شبکه 3 سیما پخش میشه.

فروردین و اردیبهشت ماه امسال که رفتیم لرستان و خوزستان فکر نمی کردم ساخت این مستند انقدر انرژی و زمان ببره اما خدا رو شکر بالاخره تلاش ها نتیجه داد و امیدوارم کار خوبی از آب در اومده باشه و مخاطب خوشش بیاد.

مستند روایت متفاوتی از سیل ابتدای امسال هست و ارتباطی هم با شهادت حاج قاسم سلیمانی داره.

اگر این مستند رو امشب نتونستین بب
ثبت نام در مدارس شاهد با توجه به امتیازات و همچنین امکانات این مدارس، مخاطبان و علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب نموده است. به همین دلیل برای هر یک از دانش‌آموزانی که مایل و علاقه مند به شرکت در سامانه ثبت نام مدارس شاهد می‌باشند می‌توانند در سایت مدارس شاهد اقدام به ثبت نام نمایند.
شرکت و قبولی در مدارس شاهد، با توجه به شرایط مدارس شاهد امکان پذیر می‌باشد. همچنین قبولی در این آزمون مستلزم پشت سر گذراندن آزمون ورودی این مدرسه می‌باشد. ب
بیت کوین در ایران بالاخره قانونی شد!

بعد از گرد و خاکی که استخراج رمزارزها، مخصوصا بیت کوین و شفاف نبودن قانون در این حوزه در چند ماه اخیر در کشور به پا کرد، بالاخره نرخ برق و شرایط استخراج رمزارز مشخص شده و فعالیت در این حوزه رنگ قانونی به خود گرفت.
به گزارش ایسنا، با ورود کشور به بازه پیک مصرف برق، اخبار استخراج ارز دیجیتال و بیت کوین بیش از پیش داغ و تأثیر این فرآیند بر میزان مصرف برق از اهمیت خاصی برخوردار شد. در حالی که وزارت نیرو مدام از
اشتباهات داوطلبان از استفاده کردن سایت ها و کانال های مشابه به سایت سجا
تعدادی زیادی از داوطلبان در قسمت جستجوی گوگل از اسامی سایت ها و کانال های متفاوت به اشتباه انتخاب کرده و درواقع اطلاعات خاصی دریافت نمی کنند مانند: سامانه سجاد، سامانه سناد، سمانه سجا و .... که در اینجا باید ذکر کرد که سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد فقط در لینک سامانه سجا و یا سایت سجا امکان پذیر می باشد.
کانال تلگرام سایت سجا
با توجه به درخواست متقاضیان و داوطلبان ثب
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
با پیشرفت تکنولوژی، هر ساله شاهد افزایش اندازه نقشه‌های بازی‌ها هستیم. مخصوصاً با شروع نسل هشتم و افزایش تعداد بازی‌های جهان باز، بیش از پیش شاهد عناوینی با نقشه‌های بسیار بزرگ بوده‌ایم و شاهد این هستیم که بخش زیادی از بهترین بازی‌هایی که هر سال عرضه می‌شوند، از نقشه‌های بسیار بزرگ بهره می‌برند. به همین منظور در این مقاله، به بررسی ۵۰ نقشه بزرگ در بازی‌ها می‌پردازیم.پیش از شروع مقاله ذکر چند نکته لازم است؛ اول این کهملاک اصلی این مق
اشتباهات داوطلبان از استفاده کردن سایت ها و کانال های مشابه به سایت سجا
تعدادی زیادی از داوطلبان در قسمت جستجوی گوگل از اسامی سایت ها و کانال های متفاوت به اشتباه انتخاب کرده و درواقع اطلاعات خاصی دریافت نمی کنند مانند: سامانه سجاد، سامانه سناد، سمانه سجا و .... که در اینجا باید ذکر کرد که سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد فقط در لینک سامانه سجا و یا سایت سجا امکان پذیر می باشد.
کانال تلگرام سایت سجا
با توجه به درخواست متقاضیان و داوطلبان ثب
اقا یادتون چقدر رفتم اومدم هی گشتم دنبال لباس.بالاخره خریدم.بالاخره.بقیه که هیچی خودمم باورم نمیشد بخرم خخخخخخخخخخ 
خلاصه فکر نمیکنم مغازه ای نرفته باشم خخخ.کلللللل شهر وجب به وجب گشتم.تو عروسی میدونم هر کی لباسشو از کجا و چند خریده خخخخ 
راستی فال هم گرفتم 
اینم عکسش 
فکر میکنید کیه؟
قبل از اینکه بیام اینجا و اینا رو بنویسم، تو گوگل سرچ کردم "تعداد زبان‌های زنده‌ی دنیا". انتظار داشتم یه عدد بهم بده، ولی یه لیست داد و مجبور شدم خودم بشینم بشمرم. اگه اشتباه نکنم ۱۰۴ تا بود. چرا در این نیمه‌شب پاییزی تعداد زبان‌های زنده‌ی دنیا برام مهم شده؟ چون میخواستم بگم اگه ویکی‌پدیا میگه ۱۰۴ زبان زنده داریم، من میگم ۱۰۵ تا داریم. صد و پنجمی، زبان پزشکیه.ترم‌های اول، اصلا چرا راه دوری بریم، همون روز اول و سر کلاس آناتومی که استاد گفت
مدارس شاهد به دلیل سطح بالای اساتید آن ، از اهمیت و امتیاز فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشند. همانندسامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان ، چنانچه دانش آموزان بتوانند نمره و شرایط مورد نظر را برای پذیرش در آزمون مدارس شاهد داشته باشند، وارد مدرسه شاهد می‌شوند. هزینه ثبت نام در مدارس شاهد 98-99 در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد.
خوشبختانه در سال‌های اخیر امکان تحصیل در مدارس شاهد برای تمامی دانش‌آموزانی که فرزندان خانواده‌های شاهد نمی‌باشندنیز
امروز بالاخره بعد از هیجده روز رسیدیم به حروف فرانسوی. زیادم سخت نیست باید تمرین کنم خوندنشو. خیلی ذوق کردم براش این که بالاخره حروفو یاد گرفتمو میتونم بخونمشون. خب تمرین میخواد البته برای فهمیدن معنیشون باید به فکر یه دیکشنری هم باشم. چقدر ذوق دارم براش. نمیتونی فکر کنی چقدر هیجان زده ام. باید حسابی تمرین کنم. یه کتاب داستان دارم فرانسوی، میخوام اونو متناسب با چیزی که یاد گرفتم بخونم سی دی هم داره گوشم بدم. خوب نیست خوندنمم قوی بشه؟ یعنی می
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تمدید شد
امروز 14 تیر ماه 98 پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد که قرار بود تا به امروز باشد به مدت سه روز تمدید شد و تا 17 تیر ماه ادامه خواهد داشت و سهمیه هایی مانند: نوه رزمند، فرزند نظامی و فرهنگی و سهمیه های آزاد به فرم امتیازبندی ها اضافه شد، توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام و درج امتیاز (بالا بردن شانس قبولی، انتخاب مدرسه و دریافت رسید ثبت نام با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون کد و تلفن ثابت) تماس
زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 کی است؟
با توجه به اینکه نمرات کسب شده دانش آموز جهت احراز شرایط علمی در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای ورود به پایه هفتم مهم است لذا زمان پیش ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد پس از پایان امتحانات خرداد شروع خواهد شد و زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 از اول تیر ماه آغاز خواهد شد.
مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تا چه تاریخی می باشد؟
مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه 98-99 به مدت دو هفته ا
مدیریت محترم دبیرستان شاهد کهنوج کرمان برنامه هفتگی مدرسه شما آماده است.
می توانید بارمز ارسالی به موبایل تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: برنامه هفتگی 7 ساعتهحجم: 26.2 کیلوبایتتوضیحات: دبیرستان شاهد کرمان سال تحصیلی 99-98
رفتم شمال! بالاخره!
از بعد از کنکور هم واقعا نیاز داشتم به یه سفر شمال، هم نمی‌خواستم تنها برم (هرچی درونگرایی بود رو تو دوران کنکور کرده بودم دیگه.. جا نداشتم براش!) و هم جور نمیشد که با هیچکدوم از گروه‌های دوستام بریم :|
یه سری درگیر امتحانای پایان‌ترمشون بودن، یه سری درگیر کار و زندگی، یه سری هم درگیر سفرهای خودشون!! :))) این آخریه تو حالت عادی دردناکه ولی به جاییم نبود خیلی :))
خلاصه که هی نشد و هی نشد تا بالاخره آخر همین هفته‌ای که گذشت با کلی
در ابتدا کلیه داوطلبان محترم جهت پذیرش مدارس شاهد می بایست از طریق سامانه ثبت نام شاهد اول ابتدایی 98-99 اقدام به پیش ثبت نام نمایند در مرحله بعد از بین دانش آموزان واجدالشرایط دانش آموزانی که امتیاز بیشتری از جدول امتیاز بندی کسب نمایند معرفی خواهند شد سپس در مرحله بعد کلیه دانش آموزانی که نامشان در لیست قبولی مدارس شاهد ذکر شده می بایست به همراه یکی از والدین با در دست داشتن مدارک احراز شرایط و هویتی در تاریخ معلوم به مراکز مدارس شاهد مراجع
پیروزی حق:
امروز ۱۴۰۰ سال بعد از اربعین اول که دو نفر زائر امام حسین علیه السلام بودند، حدود ۲۵ میلیون زائر امام هستند. باطل برای از بین بردن حق جسم امام حق را زیر سم اسبان قرار دادند اما  حب الحسین ع این واقعه را تبدیل به بزرگترین تجمع تاریخ بشر کرده است با تبلور اوج ارزش های اسلامی و انسانی و این رزمایش ظهور است که می گوید از جولان باطل نترسید که همانا ان الباطل کان زهوقا و انشاء الله به زودی شاهد نابودی باطل که چون کف روی آب جولان می دهد خواه
شده تابحال یه بغض و هزار گریه در وجودت پنهان شده باشه و به سادگی نباره؟ 
فقط دنبال و منتظر یه لحظه و یه جایی و با یه اتفاق خیلی کوچک، انبوه اشک‌ها و گریه هات رو بیرون بریزی. من دوساله که اینطور شدم. و بالاخره امشب این اتفاق افتاد.
رفتم شمال! بالاخره!
از بعد از کنکور هم واقعا نیاز داشتم به یه سفر شمال، هم نمی‌خواستم تنها برم (هرچی درونگرایی بود رو تو دوران کنکور کرده بودم دیگه.. جا نداشتم براش!) و هم جور نمیشد که با هیچکدوم از گروه‌های دوستام بریم :|
یه سری درگیر امتحانای پایان‌ترمشون بودن، یه سری درگیر کار و زندگی، یه سری هم درگیر سفرهای خودشون!! :))) این آخریه تو حالت عادی دردناکه ولی به جاییم نبود خیلی :))
خلاصه که هی نشد و هی نشد تا بالاخره آخر همین هفته‌ای که گذشت با کلی
ورود به سامانه سجا 98 چگونه است؟
قبل از ورود به سامانه سجا توصیه می شود که حتما شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 را مطالعه نمایید و بدانید که نحوه امتیازبندی مدارس شاهد 98 و درج آن یکی از مهمترین مراحل ثبت نام می باشد که دانش آموزان باید در حد امکان از طریق مشاور انجام دهند چون سال های گذشته شاهد این بوده ایم که حتی با کسب امتیاز 100 دانش آموزان نتوانستند پذیرش این مدارس را بگیرند و دلیل آن : درج اشتباه امتیاز و یا انجام مراحل ثبت نام از طریق کافی نت بود
کراس پلی یکی از ویژگی‌هایی است که در چند سال اخیر به یکی از دغدغه‌ی کاربران و سازندگان در بازی‌های آنلاین و رقابتی تبدیل شده است. کراس پلی به بازیکنان اجازه می‌دهد که بدون در نظر گرفتن پلتفرمی که بازی روی آن خریداری شده است، در کنار سایرین بازی مورد علاقه‌ی خود را تجربه کنند. در اوایل سونی در این زمینه همکاری‌های لازم را انجام نمی‌داد و تنها میان بعضی از پلتفرم‌ها شاهد ویژگی کراس پلی بودیم. اما بالاخره تلاش اشخاص مطرح صنعت گیم و کاربران
گفت و گوی نوید شاهد تهران بزرگ با جانباز مجتبی شاکری:ماجرای جانباز ۱۴۰ درصدی! / دیدار با امام (ره) در ۱۹ بهمن‌ماه نقطه عطفشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
فرهنگیگفت و گوی نوید شاهد تهران بزرگ با جانباز مجتبی شاکری که او به‌خنده خود را جانباز 140 درصد معرفی می‌کند،در ادامه این مصاحبه را می‌خوانید.

به گزارش خبرنگار نوید شاهد تهران بزرگ،
ادامه مطلب
روز چهارشنبه شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در بورس تهران بودیم. این رکوردها هم در میزان رشد شاخص کل و شاخص هم وزن و هم در میزان حجم و ارزش معاملات به ثبت رسید. شاخص کل به قله جدید در محدوده 645000 واحد رسیده است و مجددا نگرانی هایی در برخی افراد در خصوص حبابی بودن بازار بورس بوجود آمده است! در روزهای تعطیلی پایان هفته، اظهار نظراتی در این خصوص از سوی برخی افراد، در رسانه ها منتشر شد. البته که این افراد، از زمانی که شاخص در محدوده 200000 واحد بود، همین صحب
زمانی همه از روغن جامد استفاده می‌کردند اما روغن‌های مایع که وارد بازار شد خیلی زود عمومیت پیدا کرد. مخصوصا این‌که گفته می‌شد روغن‌های مایع مضرات روغن جامد را ندارند اما بعد از مدتی این بحث مطرح شد که روغن‌های مایع نیز ضررهای زیادی دارند و حتی برخی توصیه کردند مردم دوباره سراغ روغن جامد بروند اما بالاخره روغن جامد ضرر کمتری دارد یا مایع؟

ادامه مطلب
بعد از 50 روز از دزدی ماشین بالاخره در 26 دی ماه ماشین پیدا شد... 
دزد محترم چهار قلم اساسی را خیلی تمیز باز کرده بود و بابت اینکه بیش از نیازش به ماشین صدمه نزده بود و چیزی را خراب نکرده بود خدا را شاکرم.
امروز با جرثقیل ماشین را به درب منزل آوردم و در پی تهیه اقلام نایاب از این سو به آن سو میرفتم و جواب "رد" میشنیدم. 
تا بالاخره یکی پیدا شد و قطعات را برایمان از تهران سفارش داد. 
یک کلاس خصوصی طراحی سایت داشتم که به خاطر مشکل دانشجو کنسل شد. 
اخبار ر
از چهار و نیم صبح چیزی نخورده بودم. هشت شب که شد، با خودم قرار گذاشتم که تا غروب فردا هم چیزی نخورم. اگه لازم شد تمدیدش هم بکنم. می‌خواستم ببینم بالاخره غش می‌کنم یا نه. به نظرم زیباست که یهو وسط خونه پخش زمین بشی یا صبح بیان صدات بزنن برای نماز، ولی بلند نشی.
خب، نشد. ماراکانی عوضی‌ای که پخته بودم، به قدری چشمک می‌زد که یکی زدم پس کله‌ی غش‌خواه وجودم و گفتم این چه مسخره‌بازی‌ایه که در میاری؟ زود واسه منم ماکارانی بکش.
تازه شانس هم که ندارم.
تازه فهمیدم چطوری باید بخونم! انصافا بیخودی از خودم توقع بیجا داشتم سری قبل. یکی نبود به من بگه اخه دختر خوب تو کلا ۲ ماه هم وقت نذاشتی اونم خیلی خیلی نصفه نیمه. یه روزایی که ایل و تبار میومدن دنبال خونه گشتن و خونه دیدن که مجبور بودی باهاشون باشی اون روزای دیگه رو هم یا در افسردگی ناشی از بیکاری به سر می بردی یا میترسیدی از آینده. الان شکر خدا دیگه ترس از کار رو حداقل نداری و این خودش یه گام مثبته. 
غیر از اون هم خب بالاخره بیکار هم نبودی. همین ک
دانلود آهنگ جدید غمگین مهدی مقدم به نام بگذر از من اره بهتر اصلا ( آره سخته ولی بالاخره میوفتی از سر ) با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
دانلود آهنگ بگذر از من آره بهتر اصلا ( اره سخته ولی بالاخره میوفتی از سر)
اهنگ زیبا را گوش کنید و لذت ببرید
دانلود اهنگ بگذر از من آره بهتر اصلا ( اره سخته ولی بالاخره میوفتی از سر)
لینک دانلود آهنگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها