نتایج جستجو برای عبارت :

راهنمای چلنج های فصل اول فورتنایت پیتر 2

امسال دومین چلنج جامعۀ لاته آرت ایران در روز های ی دوازدهم ، سیزدهم ،چهاردهم آذرماه برگزار خواهد شد. مانند سال پیش، این چلنج با سایر مسابقات متفاوت خواهد بود تا به صورت رقابت دوستانه، باریستا ها و لاته آرتیستان دور هم جمع شویم و توانایی های خودمان را در شرایطی متفاوت بسنجیم.
ادامه مطلب
 راهنما و ترجمه چلنج های The LowDown چپتر دوم سیزن اول، هفته پنجم.
|ترجمه چلنج ها:
در E.G.O.outposts هفت چست باز کنید.
درحالی که سوار قایق هستید به دشمنان دمیج دهید.
از مکان E.G.O.outposts در پنج مچ مختلف بازدید کنید.
 با رایفل سه نفر را بکشید.
 در سه مچ مختلف هم‌تیمی خود را ریوایو کنید.
 در مکان های اسم‌دار جعبه تیر(امو باکس) باز کنید.
 هم‌تیمی خود را با گان Bandage Bazooka هیل کنید.
 یک بار هم‌تیمی خود را ریبوت کنید.
 در کشتن دشمن به هم‌تیمی خود کمک کنید.
ادامه مطلب
چلنج های جنرال امروز 11 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۲ تا cougaar بکشید (همتون جاشو بلدید)
2⃣ یک عقاب اسکین کنید
3⃣ یک نفر که نیاز به اسکورت داره رو کمک کنید
4⃣ ۵ نفر از npc ها که دشمنتون هستن رو زمین بزنید و ببندید
5⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تبر و چاقو های پرتابی بکشید
6⃣ ۵ تا گیاه به اسم prairie poppies بکنید
7⃣ ۵ تا جسد حیون بفروشید 
چلنج های جنرال امروز 12 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ مدال کمربندتون رو عوض کنید
2⃣ یک بار مسابقه اسب سواری رو تموم کنید
3⃣ ۵ تا پرنده رو از روی قطار درحال پرواز بکشید
4⃣ یک ایتم اسب رو تغییر بدید
5⃣ از رو اسبتون روی قطار بپرید 
6⃣ یک بار گربه ی وحشی به اسم panther بکشید
7⃣ ۴ تا گوزن به اسم whitetail بکشید (همه جا هست )
چلنج های جنرال امروز 10 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۵ تا ماهی بگیرید با طعمه های طبیعی (مثل کرم و ذرت و نون)
2⃣ ۵ بار به اسبتون غذا بدید
3⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تیر explosive بکشید
4⃣ یک بار ambush پاکسازی کنید 
5⃣ از منطقه ای به اسم mercer دیدن کنید
6⃣ ۳ تا کرکس به اسم vultures اسکین کنید
7⃣ ۳ تا از تفنگ هاتونو با روغن تفنگ تمیز کنید
ترجمه چلنج های  هفته سوم  سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖این چلنج 3 مرحله دارد
1- یک حرکت نمایشی با DriftBoard (اسکیت) بزنید.
2- به مدت 3 ثانیه با Quadcrasher (موتور) در هوا بمانید.
3- سازه های دشمنان را با استفاده از وسایل نقلیه نابود کنید.
➖7 چست در Lonely Lodge یا Polar Peak باز کنید.
➖تا 10 ثانیه پس از استفاده از Slipstream (تونل های هوایی) به دشمنان 200 دمیج بدید.
BattlePass Challanges:
➖این چلنج 3 مرحله دارد
1- در یک مچ به Shifty Shafts و Happy Hamlet سر بزنید.
2- در یک مچ به Sunny Steps و Dusty Divot سر بزنید.
3- در یک مچ
چلنج های امروز 2 شهریور▬▬▬▬▬▬▬▬
1 ۲۰ تا حیون بکشید
2 ۳ بار گوشت ماهی که پسوند succulent داره رو با چاشنی درست کنید
3 ۵ تا گیاهه milkweed بکنید 
4 تو شودان وقتی کاور گرفتید ۳ نفر رو بکشید 
5 یک بار داخل posse قسمت posse infighting رو انجام بدید
6 قسمت داستانی بازی رو کامل کنید
7 ۵ حیون رو بدون اینکه اسکین کنید بفروشید 
ترجمه چلنج های "هفته چهارم" سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖ 500 دمیج با اسلحه اسنایپر رایفل به دشمنان وارد کنید.
➖ این چلنج 3 مرحله دارد:
1- در کنار کله هولوگرافیک در Mega Mall برقصید.
2- در کنار کله هولوگرافیک در Neo Tilted برقصید.
 3- در کنار کله هولوگرافیک در Luky Landing برقصید.
➖ 3 دشمن را با گان ها لجندری ( اسلحه های طلایی ) بکشید
BattlePass Challanges:
➖ 3 عدد Hot Spot را در هوا نابود کنید.
➖ این چلنج 5 مرحله دارد: 
1- در Polar Peak فرود بیاید.
2- در Leazy Lagon فرود بیاید.
3- در Salty Springs فرود بیاید .
4
راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت
راهنمای کامل چلنج هارو با عکس و لوکیشن براتون آماده کردم
اگه موافق بودین ویدئو راهنمای چلنج هارو براتون ضبط میکنم
تمام چلنجارو تا آخرش براتون میذارم
برای دیدن راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
ترجمه چلنج های "هفته پنجم" سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖ با 3 آیتم Grenades ، Dynamite یا Stink Bombs به دشمنان خود 200 دمیج وارد کنید. 
➖ در Salty Springs یا Frosty Flights هفت Chests باز کنید. 
➖ 5 دمشن را در مچ های مختلف بکشید. 
BattlePass Challanges:
➖ این چلنج 3 مرحله دارد:
1 پیست مسابقات ماشین کنار Paradise Palms را کامل کنید.
2 پیست مسابقات ماشین کنار Happy Hamlet را کامل کنید.
3 پیست مسابقات ماشین کنار Junk Junction را کامل کنید. 
➖ از 5 ترپ در مچ های مختلف استفاده کنید. ( انواع ترپ ها ) 
➖ از 5 Wind Turbines ( توربین ه
چلنج های امروز 1 شهریور▬▬▬▬▬▬▬▬
1 یدونه دندون حیون بفروشید
2 ۵ تا ماهی به اسم bullhead catfish بگیرید 
3 ۵ تا تنباکو به اسم indian tobacco بکنید
4 ۳ تا از npc هارو دشمنتون کنید و ببندید 
5 ۳ نفر رو داخل فری روم بکشید
6 ۳ پلیر رو ریوایو کنید ( پلیری که افتاده رو زمین رو برید بالا سرش و گزینه revived رو بزنید )
چلنج های امروز 31 مرداد 
1 یدونه تمساح بزرگ اسکین کنید
2 ۳ بار قلب پرنده رو بپزید ( مثل پرنده ترکی یا همون بوقلمون)
3 ۲ تا روباه اسکین کنید
4 ۵ بار گیاهی به اسم hummingbird sage بکنید (لوکیشن میزارم)
5 از یه جای بلند که ارتفاعش بیشتر از ۳ متر باشه بپرید رو اسبتون
6 داخل شودان ۳ نفر رو با تیرکمان بکشید
6 به یک نفر از npc ها که کمک نیاز داره کمک کنید 
چلنج های رول های امروز 7 بهمنبانتی هانتر
1⃣ تو منطقه ی new austin ۲ تا بانتی استارت کنید
2️⃣ ۲ تا بانتی تارگت رو با سنگ قلاب زمین بزنید
3️⃣ ۳ تا بانتی تارگت رو لوت کنید
مونشاین
1️⃣ مسافت ۴۲۷۸ رو با واگن مونشاین حرکت کنید
2️⃣ دکور بار مونشاین رو تغییر بدید
3️⃣ ۴ دقیقه با گروه داخل بار اهنگ بزنید 
کلکتور
1️⃣ ۳ تا arrow head پیدا کنید
2️⃣ ۲ تا وسیله پیدا کنید به وسیله ی فلز یاب
3⃣ ۳ تا وسیله ی کالکتور پیدا کنید از لوت کردن npc هایی که دشمنتون هستن
تریدر
1️
چلنج های امروز 28 مرداد▬▬▬▬▬▬▬▬
 داخل posse versus یک بار بازی biggest fish رو انجام بدید
 ۵ بار گیاهه burdock roots بکنید ( کنار رودخونه و مرداب ها هست)
 ۵ بار مرغ اسکین کنید 
 5 بار گیاهی به اسم english maco بکنید (لوکیشنشو قبلا گذاشتم گیاهی با گل های زرد پایینه تامبل ویلد)
 یال یا دم اسبتون رو تغییر بدید
 ۵ نفر از npc هارو دشمن خودتون کنید و رو حالت dead eye بکشیدشون
 ۳ نفر رو داخل فری روم ایونت بکشید  
چلنج های امروز 2 مهر▬▬▬▬▬▬▬▬
1 یک بار مسابقه ی bird shooting داخل posse versus انجام بدید
2 یک بار وسیله ای که برای اسبتون اهمیت داره  بسازید (craft کنید) ( مثل تونیک یا ریوایور)
3 یک npc که نیاز به اسکورت داره رو کمک کنید
4 ۱ بار شاهین به اسم hawk شکار کنید (لوکیشن قبلا گذاشتم)
5 داخل شودان یک نفر رو بدون اینکه نشونه بگیرید بکشید (free aim)
6 از bolger glade دیدن کنید (لوکیشن میزارم)
7 5 تا هویج کوهی بکنید به اسم wild carrots
ترجمه چلنج های هفته BlockBuster :
1️⃣: در یک مچ، ابتدا در لوکیشن داستی لند کنید و سپس به شهاب سنگ بروید.(1)
2️⃣: در لوکیشن The Block سیصد متریال جمع آوری کنید.
3️⃣: با توجه به تصویر، به دو مکان بروید(یکی ساختمان کنار Lonely Lodge و دیگری کوه بالای Snobby shores).
4️⃣: در مکان هایی که جاذبه در آن ها کمتر است 250 دمیج به دشمنان خود بدهید.(یکی Lootlake و دیگری شهاب سنگ)
5️⃣: با توجه به راهنما، بین یک دوربین فیلم برداری زیر زمینی، یک سر سنگی برفی و یک دکل بزرگ رو سرچ کنید.
6️⃣: 10 ت
1
دو فیلم before sunrise و before sunset رو دیدم و می خواستم دیشب سومیش که میشه before midnight رو هم ببینم که به جای این کار، الکی وقت تلف کردم و نهایتن فرصت نشد. واقعن زیبا بودن. به خصوص before sunset و مکالمه های تو ماشین celine و jesse. حس می کنم به تدریج دارم به تصویر درست تری از رابطه با یه آدم دیگه و چلنج هاش می رسم و این خیلی خوبه.
2
استریوتایپ. این واقعن منو رنج میده. واقعن شرمنده می شم وقتی می بینم یه سری موضوعات هستن که واقعن با پیش فرض بهشون نگاه می کنم حتی اگه طرف مقابل
1
دو فیلم before sunrise و before sunset رو دیدم و می خواستم دیشب سومیش که میشه before midnight رو هم ببینم که به جای این کار، الکی وقت تلف کردم و نهایتن فرصت نشد. واقعن زیبا بودن. به خصوص before sunset و مکالمه های تو ماشین celine و jesse. حس می کنم به تدریج دارم به تصویر درست تری از رابطه با یه آدم دیگه و چلنج هاش می رسم و این خیلی خوبه.
2
استریوتایپ. این واقعن منو رنج میده. واقعن شرمنده می شم وقتی می بینم یه سری موضوعات هستن که واقعن با پیش فرض بهشون نگاه می کنم حتی اگه طرف مقابل
خب دوستان هیچ خبر جدیدی هم راجب بازی نیست فعلا راکستار روزه سکوت گرفته و هیچ تغییر یا خبری راجب اینده بازی نداده سخت مشغول فیکس کردن باگ های pc هستش هر هفته بانتی لجند جدید میاد اونم چون تو سرور فیکس شده و دیتاش تو بازی هست لباس و اسب و وسایل جدید هم چیزی نیومده به محض انتشار خبری یا شایعه ای حتما داخل کانال میزارم چون ادمین نداریم برای پست گذاشتن های بازی مجبوریم فعلا با همین دیلی چلنج ها و یا اگه خبری بود کانال رو فعال نگه داریم خیلی ممنون که
آرشیو وبلاگ رو نگاه میکردم... این دفتر همیشه پذیرای من. گوشی که همیشه شنوا بوده برای نگرانی هام و دغدغه هام، چشمی که همراه خوشحالی هام ذوق کرده برام :)
چندین بار خواستم از بین ببرمش، از این که کسی به دنیای وبلگها سر نمیزنه، کسی حوصله ی خوندن آدمها رو نداره.  اما تک تک مخاطبای دیده و ندیده ام جلوی چشمم اومده ان و دلگرم شده ام. 
خودم رو میبینم لا به لای صفحاتش، دخترک ترم اولی که مدام درگیر چلنج بوده برای بهتر و بهتر شدن. جالبه! بعضی مطالب رو که میخو
ترجمه چالش های روزانه امروز
نوعی گوشت که از کشتن گوسفند به دست میادو(لوکیشن گوسفند زیر پست باید با یه گیاه بپزید(بهترین گیاه Oregano هستش که راحت به دست میاد)
این چلنجم مثل چلنج قبله فقط گوشتش فرق داره باید گوشت یه نوع پرنده مثل مرغ یا خروس باشه(لوکیشن زیر پست)
دوتا غاز اسکین کنید(لوکیشن زیر پست)
پنج تا تنباکوی هندی بردارید(لوکیشن زیر پست)
سه تا هدشات تو posse versus بگیرید
(باید persistent posee بسازید که 200 دلار ازتون کم میکنه)وقتی posse ساختید دوستاتونو اینوای
این همه رفتم رو منبر خطبه خوندم همش پرید! هرچی نوشته بودم پاک شد لعنتی :)) دیگه مجبورم Abstract بنویسم:
داشتم میگفتم که جهاد با نفس کار خیلی سختیه.پرهیز از دروغ،ریا،خوردن غذاهای خوشمزه و به مقدار زیاد :)) خوابیدن،استراحت کردن،تنبلی و کار نکردن.دارم از گشنگی میمیرم و با اینکه روزه نیستم و میدونم قراره ناهار بخورم اما هی انواع و اقسام خوراکیا میان توی مغزم رژه میرن.خدایا چرا منو اینقد شکمو و تنبل و از زیر کار در رو آفریدی؟ هوم؟ خوب من باید خیلی سختی
خب
نتایج انتخاب رشته‌ی ارشد هم اومد!
یادم به این پستم افتاد که چقدر هیجان داشتم، و چقدر مطمئن بودم تهران قبول نمیشم :))

هرچند ادعا داشتم (و دارم) که "پذیرفتم هرچی پیش بیاد خیرم توشه و هرجا قبول بشم چلنج‌های خودشو داره و میرم که تجربه کنم و ...." ولی واقعا نمی‌تونم انکار کنم که هیجان و حتی این بازه‌ی اخیر (چند روز) قبل از اومدن نتایج استرسشو داشتم :"
اومد و دیدیم و قبول شدیم :) اولین انتخابم نشد، چیزی که بهش عادت داشتم پیش نیومد... ولی مهم اینه که جا
     امروز پادکستی گوش دادم که می گفت تا آسوده شدین و همه چی خیلی روبراه بود، یه چلنج سخت برای خودتون تعریف کنید. این کار چندین مزیت داره:
- وقت فکر کردن به مسائل کوجک رو ندارین چون درگیر موضوع بزرگی هستید.
- هر چلنج برای ما پیشرفت و بهبود بحاصل میاره.
خلاصه ی موضوع که سختی به آدم کمک می کنه رشد کنه و توان ذهنی و بدنیش درگیر موضوع ارزشمندی بشه.
     یاد این افتادم که اوایل بچه داری برام خیلی سخت بود، بخصوص که به شدت از کمبود خواب رنج می بردم؛ ولی بع
دلم میخاد پیش از هرچیزی خودم،خودم رو پیدا کنم....هدف زندگی م رو پیدا کنم.براش تلاش کنم و از این زندگی بلاتکلیف دربیام.خوب دیشب خیلی فکر کردم که حیف وقت و زندگی منه.حالا که این همه تلاش کردم تا به اینجا برسم حیفمه واقعا که همه چیزو رها کنم که از دست بدم همه چیزو وقتی به چند قدمی رسیدم! سال دیگه این موقع ها باید استارت بزنم و بخونم برای دستیاری.باید از الان محکم قدم بردارم :) من روزای زیادی پیش رو دارم و هدف های دست یافتنی زیاد تری! 
یکی یود میگفت خو
خب سلام دوستان 
به درخواست بعضی از ممبرای عزیزمون 
قراره از این به بعد چالش های روزانه رو ترجنه یا اگ لازم بود آموزش مختصر بدیم
امیدوارم به کارتون بیاد
 ببخشید که دیر گزاشتم از فردا زودتر شروع میکنم
به ترتیب
1_دوتا سگ آبی اسکین کنید(پوستشو بکنید.نمیدونم تاحالا دیدیدش یا ن به هر حال من عکس و لوکیشنشو پایین پست میزارم)
2_پنج بار از غذای کنسروی تغذیه کنید
3_یه پرنده غیر عادی(منظور پلیکان و مرغ دریای و...) با ادویه بپزید(منظور از ادویه گیاهایین که ر
می‌دونی؟
یه وقتایی خسسسته‌ای، ولی ته دلت از خودت و انتخاب‌هات و حتی چلنج‌هایی که توی مسیرت وجود داره راضی هستی...
این رضایته یکی از بروزهاش می‌تونه آرامش باشه.. می‌تونه باعث بشه که درونت و در ازاش بیرونت به آرامش قشنگی فرو بره... آرامشی که حتی به آدمای اطرافت هم منتقل میشه! و این اتفاق برای صدرا ارزشمنده :)

چالش که همیشه هست! مگه زندگی بدون چالش هم داریم؟ مگه میشه یه روز بگذره اما حال روحت بالا و پایین نشه؟ نه که نشه‌ها! ولی خییلی استثناست!
سریال Stranger Things (اتفاقات نا آشنا / چیز های عجیب) یک سریال آمریکایی بسیار موفق در ژانر ترسناک هست که از شبکه Netflix پخش میشود و تا کنون 2 فصل از آن پخش شده و طرفداران خیلی خیلی زیادی رو جذب کرده...با شروع سیزن 9ام فورتنایت و اضافه شدن لوکیشن جدید Mega Mall به جای Retail Row ، یکی از اصلی ترین نکات و ایستر اِگ های جالب این مکان مربوط به مغازه Scoops Ahoy میشد...حالا جالبی این مغازه مربوط به اینه که چند وقت قبل از سیزن 9 ، در یکی از تیزر های مربوط به فصل سوم سریال Stranger Thing
هرگز فکر نم ی‌کردم توی این سیاه‌ چاله بیفتم . تحت هیچ شرایطی فکرش رو نمی کردم . شاید برای همینه که حس نزدیکی باهاش ندارم . 
یه قدم به سمت جلو برداشتن اونم وقتی که حواست به هزار تا جا باشه خیلی خیلی سخته . اینکه خودت توی مرکزیت قرار بگیری و بعد سعی کنی آدم های محیطت رو کنترل کنی تا از مجموع برایند حرکت های اون ها آینده ات رو بسازی . با هر کسی به زبون خودش حرف بزنی و سعی کنی یه طوری فکر کنی که اون ها فکر میکنن و در اکثر مواقع هم توسط اونا درک نشی ... عص
نشستم و دارم آهنگ می‌شنوم و نگاه می‌کنم...
نگاه می‌کنم
یه اتوبوس، آدمای نشسته و ایستاده... همشون توی حداقل یه چیز مشترکن! دغدغه‌های کوچیک و بزرگی که از چشماشون پیداست... انقدر زیاده که نمی‌تونن بپوشوننش و داره از حدقه‌ی چشمشون بیرون میزنه!
چشممو می‌بندم و نگاه میکنم
بدنی که خسته‌س، تو ناحیه‌ی کمر و پایین‌تر درد مزمن رو به افزایشی پیداست.. عرق‌هایی که دارن روی پوست سر می‌خورن و میرن تا به یه تیکه پارچه برسن و خیسش کنن... پایی که توی کفش داغ
من دلگیر، در گپ غرولندگونه‌مون به کنایه بهت می‌گم: توقع داری وقتی گوگولی و مهربون و بی آزاری، باهات مهربون باشن و آزار نبینی؟ چه توقعا!
تو دلسوزانه میگی: خوبی کن. کسی که نمیفهمه بیشعوره، با بیشعور بحث کردن تف سربالاس. رد شو، خوب بمون...
خودمونیم، منم خیلی وقت نیست که گفتن این جمله‌ها رو کنار گذاشتم. منم خیلی وقت نیست که به این اعتقاد رسیدم که این حرفا مال یه ذهن دوبُعدیه.
اما بُعد سوم ماجرا...
آدمِ بیشعور خطرناک‌ترین آدمِ روی کرهٔ زمین نیست؟ آ
میای مینویسی زیر عکس د ورلد ایز تو فاکینگ اسمال فر هر؟نمیفهمم.خیلی سعی کردم این جمله رو بفهمم اما نمیتونم.دنیا از وقتی که من متوجه‌ش شدم برام خیلی بزرگ بوده و به نسبت حماقتی هم که هر دوره‌ی زمانی با خودم حمل میکردم بزرگ‌تر یا کوچیک‌تر شده.هیچ وقت نتونستم توی``دنیای خودم``زندگی کنم جوری که حواسم به دنیا نباشه.دنیا برای من زیادی بزرگه.زیادی ترسناکه.هرچقدرم که این جمله‌ی قشنگو زیر عکس نوید محمدزاده بنویسن و هرچقدرم که دلم بخواد اینو تو بیوم

اولین بار با چلنج وان‌پانچ‌من توی یوتیوب آشنا شدم.افرادی که یک تا سه ماه این کار رو انجام می‌دادن و از نتایج‌شون عکس می‌ذاشتن. من ورزش‌کردن رو دوست دارم، حرف‌های س. هم من رو ترغیب کرد که این کار رو به مدتِ یک‌ماه انجام بدم. وان‌پانچ‌من به مدتِ سه سال، هرروز ده‌کیلومتر می‌دویده، صدتا شنای سوئدی، درازنشست و اسکوات هم می‌زده. این کار ازش فردی ساخته که با یک مشت، هرکس رو می‌کشه.
در ابتدا هم، اسکوات و Sit-up برام آسون بود. اما می‌دونستم که Pu
سلام خدمت تمامی کاربران عزیز تیم امنیتی dedsec

خیلی از دوستان که همیشه به تیم ما لطف داشتن در تلگرام درخواست هایی زیادی رو مبنی بر حل چالش ها داده بودن ، و ما هم تصمیم گرفتیم با یه تیر دو نشون بزنیم هم درخواست دوستان عزیزمون رو اجرا کنیم و هم اینکه یه خورده تنوع بشه و از یکنواختی در بیایم، در این پست میخوایم با هم دیگه یاد بگیریم که چطوری در سایت HackTheBox ثبت نام کنیم ، الان خیلی ها فکر میکنن بابا یه ثبت نام دیگه یه ایمیل میدیم با پسورد تموم میشه می
سلام کلشرها!پیشنمایش بزرگ برای اپدیت بهار اینجاست!چالش فصلی!

چالش های فصلی

چالش فصلی مانند بازی های قبیله ایست با این تفاوت که جداگانه برگزار میشود.
متفاوت با بازی قبیله ای شما یک چالش انتخاب نمیکنید.تمام انچه شما باید انجام بدهید این است که بازی منظم خودتون رو انجام بدید و اینگونه چالشتان کامل میشود و بازی پیشرفت شما را دنبال میکند.تفاوت دیگر این است که همه ی چالش ها در دسترس قرار گرفته اند و امکان هم زمان تکمیل شدن انها وجود داردشما مج
چند ماه پیش در یکی از جلسات کتابخوانی یکی از بچه‌ها کتاب The culture map را معرفی کرد. گفت کتابیست برای افراد حاضر در محیط‌‌های چندملیتی که تفاوت‌های فرهنگی را بشناسند و بتوانند سوء تفاهم‌ها را کمتر کنند. از همان زمان این کتاب در لیست مطالعه‌ام قرار گرفت. کتابخانه‌ی دانشگاه و شهر کتاب را نداشتند و ناچار به خرید آن از آمازون شدم. 
کتاب بسیار بسیار مفیدی بود و زمان مطالعه‌ی آن بسیار لذت بردم و دلایل پاره‌ای از ناراحتی‌ها و مشکلات پیش‌آمده در ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها